Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Projektové financování poskytované SMART CREDIT vám pomůže při realizaci vašich investičních plánů bez nutnosti mít na začátku záměru veškeré zdroje k jeho financování. 

Jeho podstatou je podrobná analýza přípravy i realizace záměru včetně posouzení reálnosti výnosů z takto financovaného projektu. Tyto výnosy jsou obvykle základním zdrojem splácení úvěru a úroků. Naše společnost tak zpravidla poskytuje účelový úvěr, který je zajištěn nejčastěji zástavou předmětu financování (např. nemovitostí).

Typickým předmětem projektového financování je financování nemovitostí (developerské projekty, komerční nemovitosti apod.), a to jak financování koupě nemovitostí, tak refinancování závazků váznoucích na příslušné nemovitosti. Jiným obvyklým případem projektového financování poskytovaného naší společností je financování investičních celků pro výrobní firmy.

Projektové financování je náročný produkt, který vyžaduje individuální řešení. V případě zájmu o tuto formu financování kontaktujte, prosím, přímo naše obchodní oddělení.

Mgr. Jan Matoušek
+420 777 166 368
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.