Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

MP Holding, a.s.

mpholding logo

Společnost MP Holding založili v roce 1993 sourozenci Mensdorff-Pouilly, kteří jako potomci původního majitele Velkostatku Boskovice Alfonse Karla Mensdorff-Pouilly restituovali na počátku devadesátých let minulého století rozsáhlé majetky v bývalých okresech Blansko a Prostějov.

MP Holding, a.s. se v současné době zaměřuje především na poskytování služeb v oblasti kultury a cestovního ruchu. Vlastní a provozuje empírový zámek v Boskovicích, zříceninu boskovického hradu a Hotel Pod Zámkem. Dále vlastní a prostřednictvím dceřiné společnosti obhospodařuje 4 500 ha lesa a polností.

www.mpholding.cz

zamek 798x346

MP LESY, spol. s r.o.

mplesy logo

Obchodní společnost MP LESY, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 pro správu lesního majetku rodiny Mensdorff-Pouilly. V současné době je dceřinou společností MP Holding, a. s.

Společnost obhospodařuje 4 608 ha lesních porostů v okolí města Boskovice a v centrální části Drahanské vrchoviny. Sídlo společnosti je v Benešově u Boskovic.

Hlavním strategickým cílem je trvale udržitelné přírodě blízké lesní hospodářství na vlastním majetku. Pro ostatní vlastníky lesů společnost nabízí kompletní správu a obhospodařování lesů, nákup a prodej dříví.

www.mplesy.cz

partneri mplesy 800x346

Hotel Pod Zámkem

hotelpodzamkem logo

Příjemné ubytování a restaurace v historickém centru Boskovic přímo v zámeckém areálu. Komfortní a moderní ubytování s kapacitou 25 pokojů. Konferenční místnosti pro pořádání seminářů a školení. Prostory vhodné pro rodinné a svatební oslavy. Restaurace s vynikající českou gastronomií.

www.hotelpodzamkem.com

hotel pod zamkem14099