Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Společnost A.P.E. se zaměřuje na služby v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s odpady, podnikové ekologie a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Zjistit více

Společnost A.P.E. (Agentura pro ekologii) se od svého vzniku v roce 1999 zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s odpady, podnikové ekologie a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci zákazníkům z řad živnostníků, průmyslových firem i občanů.

Široké spektrum zákazníků s různými požadavky na dobu splatnosti představovalo pro A.P.E. velký tlak na cash flow, společnost potřebovala hradit své závazky dříve, než přicházely platby od odběratelů.

Factoring od SMart Credit nám zajistil nejen dostatek prostředků k pokrytí nutných provozních výdajů, ale odlehčil nám také v oblasti inkasa pohledávek, SMart Credit za nás hlídal splatnosti a díky pravidelnému reportingu jsme v měli přehled o platební morálce našich zákazníků a mohli lépe plánovat využití našich zdrojů. V porovnání s bankovními produkty nás příjemně překvapila také jednoduchost procesů a minimum administrativy“ říká jednatelka a majitelka A.P.E. Ing. Alena Samcová.logo APE 300x200