Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Jednatel společnosti SMart Credit Mgr. Jan Matoušek se nedávno zúčastnil 9. ročníku COFACE COUNTRY RISK CONFERENCE na téma „Česká a slovenská ekonomika v roce 2020 a v dalších letech“, která se uskutečnila v Brně koncem září 2019.

Šárka Voříšková

Od letošního roku je novou posilou našeho týmu na pozici Marketing & Sales Director Ing. Šárka Voříšková. Šárka má v oblasti financování firem už více než dvacetiletou zkušenost a její přítomnost vnesla do firmy novou dynamiku. Řadu let pracovala pro českou nebankovní factoringovou společnost, mezinárodní zkušenosti získala v HSBC Bank, má zkušenosti také s uváděním nových produktů na trh a projektovým řízením. Vystudovala Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě.

Jednatel naší společnosti Ing. Roman Špaček odpovídal na otázky časopisu SYSTÉMY LOGISTIKY pro připravovaný článek do sekce Management – FACTORING „ŘÍDÍ“ PROVOZNÍ CASH FLOW DOPRAVCŮ

Pan Dominik Božek, statutární ředitel společnosti MP Holding, a.s. oslavil padesátiny.

1.7.2017 otevíráme novou kancelář a současně přesunujeme sídlo společnosti do areálu Českého technologického parku Brno.