Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Jan Matoušek

Jednatel společnosti, zodpovědný za finance a risk management

Jan Matousek 1052

Absolvoval Přírodovědeckou a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti strategického podnikového poradenství, cash flow managementu a krizového managementu. Profesní zkušenosti získal v Investiční a poštovní bance jako manager týmu pro řešení klasifikovaných pohledávek.

Jeho další působiště bylo v Krušnohorských strojírnách, a.s., kde byl ředitelem pro řízení cash flow a ve společnosti Cash Reform, kde působil jako senior konzultant pro factoring. Od roku 2003 pracuje pro SMART CREDIT. 

Kontakty:    +420 777 166 368     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Roman Špaček

Jednatel společnosti, zodpovědný za obchod a marketing 

smc 30 1052

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Je jedním ze zakladatelů společnosti a s factoringovým financováním má dvacetiletou zkušenost.

Předchozí zkušenosti získal také ve firmě BBG Finance, Slévárna Liberec, a.s. a Šroubárně Libčice, s.r.o., kde byl zodpovědný za cash flow management. Působil také jako manager teamu v Cash Reform, který se specializoval na cash flow management, restrukturalizaci bankovních pohledávek, krizový management a projektové financování. 

Kontakty:    +420 777 187 489     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dominik Božek

CEO, statutární ředitel a předseda správní rady MP Holding

Dominik Bozek 1052

Je potomkem šlechtického rodu Mensdorff-Pouilly. Narodil se v Kanadě, kam jeho rodiče v roce 1968 emigrovali. Studoval politickou vědu a ekonomii na University of Windsor. Pracovní zkušenosti získal v Kanadě na pozicích projektový manažer a generální ředitel v několika obchodních společnostech.

V roce 2004 se přistěhoval do České republiky. Jako ředitel společnosti MP Holding, a.s. se začal věnovat správě rozsáhlého rodinného majetku navráceného v restitucích. Ovládá angličtinu, němčinu, a francouzštinu.

 

Darina Špačková

Hlavní ekonom skupiny a člen managementu zodpovědný za audit a účetnictví

sms 4 1052

Vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Specializuje se na controlling, finanční řízení, firemní procesy a v neposlední řadě na účetnictví a daně.

Dříve působila jako hlavní ekonom ve společnosti Hošek Motor a.s., která je významným regionálním prodejcem vozidel značky Mercedes. Zkušenosti z výrobní oblasti získala v nadnárodní společnosti Badger Meter, která je producentem přístrojů pro měření průtoku. V průběhu zaměstnání absolvovala pracovní stáž v mateřské společnosti v USA.