Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Dominik Božek

Jednatel MP Capital Investments s.r.o.

Dominik Bozek 1052

Dominik získal pracovní zkušenosti na pozicích projektový manažer a generální ředitel v několika obchodních společnostech v Kanadě, kam jeho rodiče v roce 1968 emigrovali a kde se narodil.

V roce 2004 se přistěhoval do České republiky, aby se věnoval správě rodinného majetku navráceného v restitucích jeho rodině. V současné době se prostřednictvím MP Capital Investments věnuje především investiční činnosti a drží majoritní podíl ve SMart Credit s.r.o.

Studoval politickou vědu a ekonomii na University of Windsor.

 

Jan Matoušek

Jednatel společnosti, zodpovědný za finance a risk management

Jan Matousek 1052

Jan má rozsáhlé zkušenosti v oblasti strategického podnikového poradenství, cash flow managementu a krizového managementu. Profesní zkušenosti získal v Investiční a poštovní bance jako manager týmu pro řešení klasifikovaných pohledávek.

Jeho další působiště bylo v Krušnohorských strojírnách, a.s., kde byl ředitelem pro řízení cash flow a ve společnosti CASH REFORM, kde působil jako senior konzultant pro factoring.

Od roku 2003 pracuje pro SMart Credit. Absolvoval Přírodovědeckou a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

 

Roman Špaček

Jednatel společnosti, zodpovědný za Business development

smc 30 1052

Roman je jedním ze zakladatelů společnosti a s factoringovým financováním má dvacetiletou zkušenost.

Předchozí zkušenosti získal také ve firmě BBG Finance, Slévárna Liberec, a.s. a Šroubárně Libčice, s.r.o., kde byl zodpovědný za cash flow management. Působil také jako manager teamu v CASH REFORM, který se specializoval na cash flow management, restrukturalizaci bankovních pohledávek, krizový management a projektové financování.

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

 

Šárka Voříšková

Marketing & Sales Director

Šárka Voříšková

Šárka má více jak dvacetiletou zkušenost v oblasti financování firem. Řadu let pracovala pro českou nebankovní factoringovou společnost, mezinárodní zkušenosti získala v HSBC Bank, kde se podílela na vybudování týmu Receivables Finance v České republice, který pak několik let úspěšně vedla.

Má zkušenosti také s uváděním nových produktů na trh a projektovým řízením. Několik let působila v leasingové společnosti, kde byla zodpovědná za X-sell s mateřskou společností.

Vystudovala Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě.

 

Darina Špačková

Hlavní ekonom skupiny a člen managementu zodpovědný za audit a účetnictví

sms 4 1052

Darina dříve působila jako hlavní ekonom ve společnosti Hošek Motor a.s., která je významným regionálním prodejcem vozidel značky Mercedes. Zkušenosti z výrobní oblasti získala v nadnárodní společnosti Badger Meter, která je producentem přístrojů pro měření průtoku. V průběhu zaměstnání absolvovala pracovní stáž v mateřské společnosti v USA.

Vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

Specializuje se na controlling, finanční řízení, firemní procesy a v neposlední řadě na účetnictví a daně.

Jednatel MP Capital Investments s.r.o.