Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Dominik Božek

CEO, statutární ředitel a předseda správní rady MP Holding

Dominik Bozek 1052

Dominik získal pracovní zkušenosti na pozicích projektový manažer a generální ředitel v několika obchodních společnostech v Kanadě, kam jeho rodiče v roce 1968 emigrovali a kde se narodil.

V roce 2004 se přistěhoval do České republiky. Jako ředitel společnosti MP Holding, a.s. se začal věnovat správě rozsáhlého rodinného majetku navráceného v restitucích jeho rodině; Dominik je potomkem šlechtického rodu Mensdorff-Pouilly.

Studoval politickou vědu a ekonomii na University of Windsor. Ovládá angličtinu, němčinu a francouzštinu.

 

Jan Matoušek

Jednatel společnosti, zodpovědný za finance a risk management

Jan Matousek 1052

Jan má rozsáhlé zkušenosti v oblasti strategického podnikového poradenství, cash flow managementu a krizového managementu. Profesní zkušenosti získal v Investiční a poštovní bance jako manager týmu pro řešení klasifikovaných pohledávek.

Jeho další působiště bylo v Krušnohorských strojírnách, a.s., kde byl ředitelem pro řízení cash flow a ve společnosti CASH REFORM, kde působil jako senior konzultant pro factoring.

Od roku 2003 pracuje pro SMart Credit. Absolvoval Přírodovědeckou a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.

 

Roman Špaček

Jednatel společnosti, zodpovědný za Business development

smc 30 1052

Roman je jedním ze zakladatelů společnosti a s factoringovým financováním má dvacetiletou zkušenost.

Předchozí zkušenosti získal také ve firmě BBG Finance, Slévárna Liberec, a.s. a Šroubárně Libčice, s.r.o., kde byl zodpovědný za cash flow management. Působil také jako manager teamu v CASH REFORM, který se specializoval na cash flow management, restrukturalizaci bankovních pohledávek, krizový management a projektové financování.

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

 

Šárka Voříšková

Marketing & Sales Director

Šárka Voříšková

Šárka má více jak dvacetiletou zkušenost v oblasti financování firem. Řadu let pracovala pro českou nebankovní factoringovou společnost, mezinárodní zkušenosti získala v HSBC Bank, kde se podílela na vybudování týmu Receivables Finance v České republice, který pak několik let úspěšně vedla.

Má zkušenosti také s uváděním nových produktů na trh a projektovým řízením. Několik let působila v leasingové společnosti, kde byla zodpovědná za X-sell s mateřskou společností.

Vystudovala Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě.

 

Darina Špačková

Hlavní ekonom skupiny a člen managementu zodpovědný za audit a účetnictví

sms 4 1052

Darina dříve působila jako hlavní ekonom ve společnosti Hošek Motor a.s., která je významným regionálním prodejcem vozidel značky Mercedes. Zkušenosti z výrobní oblasti získala v nadnárodní společnosti Badger Meter, která je producentem přístrojů pro měření průtoku. V průběhu zaměstnání absolvovala pracovní stáž v mateřské společnosti v USA.

Vystudovala Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze.

Specializuje se na controlling, finanční řízení, firemní procesy a v neposlední řadě na účetnictví a daně.